• In English
 • Міністр оборони Андрій Таран оглянув військові інфраструктурні об’єкти в Донецькій, Луганській та Запорізькій областях
  Міністерство оборони України, опубліковано 19 березня 2020 року о 13:05

  Під час робочої поїздки до Донецької та Луганської областей в районі проведення операції Об’єднаних сил, а також на Запоріжжі важливим напрямком роботи Міністра оборони України Андрія Тарана та Начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Руслана Хомчака стала оцінка перспектив реалізації інфраструктурних проектів.

  Високопосадовці оглянули вже створені об’єкти, так і ті, що перебувають у стані будівництва чи на стадії підготовки проектної документації.

  Йдеться, зокрема, про польові табори, військові містечка для частин та підрозділів, місцем дислокації яких визначено Донецьку та Луганську область.

  Безпосередньо на об’єктах Міністр оборони України Андрій Таран та начальник Генерального штабу генерал-полковник Руслан Хомчак оцінили переваги та можливі недоліки запропонованих рішень, обговорили варіанти щодо розміщення військ в пунктах постійної дислокації та вирішення соціально-побутових питань військовослужбовців і членів їхніх сімей.