• In English
 • Міністр КМУ обговорив майбутню співпрацю з Міністром економіки Латвії
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 08 лютого 2024 року о 14:45

  Сьогодні, 08 лютого 2024 року, Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов зустрівся в онлайн режимі з Міністром економіки Латвійської Республіки Вікторсом Валайнісом.

  Під час зустрічі сторони обговорили напрямки майбутньої співпраці, а також стан виконання домовленостей попереднього засідання Міжурядової українсько-латвійської комісії з питань економічного, промислового і науково-технічного співробітництва. Окрім цього сторони домовились про проведення 10-го засідання Міжурядової комісії навесні в Україні.

  Довідково

  9-те засідання Міжурядової українсько-латвійської комісії з питань економічного, промислового і науково-технічного співробітництва відбулося 23 березня 2023 року у місті Ризі Латвійської Республіки. Співголовами комісії є Міністр Кабінету Міністрів України та Міністр економіки Латвії. Комісія працює за наступними напрямками: двосторонні економічні відносини; підтримка європейської та євроатлантичної інтеграції України; підтримка України та її народу; співробітництво в галузі транспорту; співробітництво в галузі сільського та лісового господарства; співпраця у сфері цифрової трансформації; співробітництво в галузі енергетики; співробітництво у сфері чистих технологій; співробітництво в космічній сфері; співробітництво в галузі освіти і науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту; співробітництво у сфері регіонального розвитку, просторового планування та землеустрою.