• In English
 • Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко представить Україну на OG Partnership Global Summit 2018
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 17 липня 2018 року о 08:48

  Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко у вівторок відбуває до Грузії, де візьме участь у V Глобальному саміті "Партнерства "Відкритий Уряд" (Open Government Partnership Global Summit 2018).

  Зокрема, в середу, 18 липня Олександр Саєнко візьме участь в панельній дискусії на тему "Вплив, можливості та виклики для Open Government and OGP у Східному партнерстві".

  В рамках візиту до Грузії Олександр Саєнко також проведе зустріч з новопризначеним Прем'єр-міністром Грузії Мамукою Бахтадзе. Під час зустрічі планується обговорити стан і перспективи двосторонніх відносин, зокрема реалізацію домовленостей, досягнутих під час візиту до Грузії Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана в листопаді минулого року.

  Крім того, Міністр зустрінеться з заступником генерального директора DG NEAR Європейської Комісії Катариною Матерновою та Виконавчим директором Партнерства «Відкритий Уряд» Санджеєм Прадханом, під час яких обговорить подальше розширення співпраці в рамках проекту

  Довідково

   "Партнерство "Відкритий Уряд" - це багатостороння ініціатива, яка спрямована на забезпечення виконання зобов’язань урядів щодо впровадження прозорості, залучення громадян до процесу прийняття рішень, боротьби з корупцією та використання нових технологій для підвищення ефективності урядування.

  Вона була офіційно започаткована 20 вересня 2011 року, коли 8 країн-засновниць (Сполучені Штати Америки, Бразилія, Мексика, Норвегія, Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії, Індонезія, Філіппіни, Південно-Африканська Республіка ) підписали Декларацію Партнерства й оголосили національні плани дій. На сьогодні понад 70 країн-учасниць Партнерства та 15 субнаціональних урядів взяли на себе зобов’язання зробити свої уряди більш відкритими та спроможними.