• In English
 • Міністр Кабінету Міністрів провів засідання Координаційної ради з питань реформування державного управління
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 06 липня 2020 року о 18:01

  6 липня відбулося вісімнадцяте засідання Координаційної ради з питань реформування державного управління. Члени Координаційної ради та запрошені учасники обговорили стан реалізації Стратегії реформування державного управління до  2021 року, прогрес у реформуванні міністерств, питання відбору та призначення на посади фахівців з питань реформ, а також оплати праці державних службовців.
  Засідання проводилось у режимі відеоконференції під головуванням Міністра Кабінету Міністрів Олега Немчінова. Участь у ньому взяли народні депутати України, представники Рахункової палати, міністерств, ЦОВВ, громадських організацій, а також європейські експерти з Програми SIGMA та проекту ЄС «EU4PAR».
  Окрему увагу було приділено обговоренню змін до законодавства про державну службу. Голова НАДС Наталія Алюшина представила основні положення урядового законопроекту (реєстраційний № 3748). Серед ключових викликів: розробка та впровадження нової класифікації посад державної служби, оплати праці в реформованій системі державної служби, запуск інтегрованої інформаційної системи управління людськими ресурсами (HRMIS). Представники Програми SIGMA та інші учасники висловили свої коментарі та в цілому підтримали зміни, передбачені законопроектом.
  Також учасники засідання обговорили концепцію змін до законів України «Про Кабінет Міністрів України» та «Про центральні органи виконавчої влади». Піднімались питання порядку затвердження Програми діяльності Уряду, типів урядових документів, делегування повноважень тощо. Було вирішено організувати додаткові експертні обговорення зазначеної концепції.
  Учасники засідання погодились провести наступне засідання Координаційної ради у вересні у розширеному форматі за участю представників фракцій та комітетів Верховної Ради України.