• In English
 • Міністр фінансів зустрівся з Президентом OPIC Реєм Вешборном та помічником Державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вессом Мітчеллом
  Міністерство фінансів України, опубліковано 12 січня 2018 року о 18:00

  9 січня 2018 року під час робочого візиту до Сполучених Штатів Америки, Міністр фінансів України Олександр Данилюк зустрівся з Президентом та виконавчим директором Корпорації зарубіжних приватних інвестицій (OPIC) Реєм Вешборном.

  В рамках зустрічі обговорили проект зведення Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП) у Чорнобильській зоні відчуження, а також проект з будівництва потужної вітрової електростанції в Запорізькій області.

  Обидві сторони підкреслили важливість підписаних наприкінці грудня угод про залучення 250 млн дол. США на будівництво ЦСВЯП. Така ініціатива дозволить Україні заощаджувати близько 200 млн дол. США щороку, замість того, аби витрачати їх на вивезення відпрацьованого ядерного палива в Російську Федерацію.

  Також Олександр Данилюк зустрівся з помічником Державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вессом Мітчеллом. Обговорили просування економічних реформ в Україні, зокрема, відзначили позитивну динаміку процесу впровадження необхідних змін. Олександр Данилюк зазначив, що Україна серйозно налаштована продовжувати реформи, передбачені програмою співпраці з МВФ.

  На обох зустрічах, партнери відзначили впроваджені зміни в Україні, що позитивно відображаються на її інвестиційної привабливості, і погодились, що задля досягнення більших результатів, зокрема пришвидшення економічного зростання, країна має активніше впроваджувати реформи, особливо у сфері протидії корупції.