• In English
 • Міністр фінансів України обговорив досвід реформ з колегами Німеччини та Латвії
  Міністерство фінансів України, опубліковано 21 квітня 2018 року о 11:50

  20 квітня в рамках весняних зустрічей МВФ і Світового банку у Вашингтоні Міністр фінансів України Олександр Данилюк провів зустріч із Міністром фінансів Федеративної Республіки Німеччини (ФРН) Олафом Шольцом.

  Міністри обговорили результати реформ, які були проведені в Україні за останні чотири роки, стан співпраці нашої країни з Міжнародним валютним фондом та поглиблення співпраці між Україною та Німеччиною.

  На зустрічі також обговорили підтримку ФРН у започаткуванні Четвертої програми макрофінансової допомоги ЄС та реалізацію проектів технічної допомоги Україні від Уряду Німеччини.

  Олександр Данилюк подякував Олафу Шольцу за багаторічну підтримку України з боку Уряду Федеративної Республіки Німеччини та надання експертної і технічної допомоги у впровадженні реформ. Зі свого боку Міністр фінансів ФРН запевнив, що Міністерство фінансів Німеччини та Уряд ФРН в цілому і надалі допомагатиме Україні у реалізації ключових реформ.

  Цього ж дня Олександр Данилюк зустрівся з Міністром фінансів Латвії Даною Рейзнієце-Озолою.

  Під час зустрічі обговорили латвійський досвід реформування податкової системи, шляхи підвищення ефективності та прозорості адміністрування податків та комплексну реформу Державної фіскальної служби.

  За словами Міністра фінансів Латвії Дани Рейзнієце-Озоли, Україна вже досягла певних результатів у цьому напрямку, і дві країни могли б обмінятися досвідом. Олександр Данилюк і Дана Рейзнієце-Озола обговорили можливість приїзду латвійських консультантів для впровадження комплексної реформи ДФС та створенням Служби фінансових розслідувань.