• In English
 • Міністерство юстиції завжди готове чути і допомагати приватним виконавцям у всіх починаннях
  Міністерство юстиції України, опубліковано 15 лютого 2018 року о 16:11

  У Мін’юсті відбувся круглий стіл «Уніфікація практики приватного виконання». Учасники заходу обговорили основні проблеми, перед якими постали приватні виконавці у своїй практичній діяльності, та визначили оптимальні шляхи їх вирішення.

  Заступник Міністра юстиції Сергій Шкляр, наголосив, що вже найближчим часом буде створена робоча група, до складу якої увійдуть представники з Мін'юсту, Національної інформаційної системи та Асоціації приватних виконавців.

  «Головною метою цієї робочої групи буде обговорення поточних проблем та узгодження подальших дій, спрямованих на ліквідацію таких моментів», – зауважив заступник Міністра юстиції.

  Він наголосив: «Міністерство юстиції завжди готове чути, реагувати і допомагати приватним виконавцям у всіх починаннях. Тож чекаємо ваших ініціатив. Ми будемо розглядати і опрацьовувати ваші побажання».

  «Ми сподіваємось, що найближчим часом ця робоча група буде створена і буде давати позитивні результати» - зазначила заступник Міністра Світлана Глущенко.

  За її словами, робоча група буде створена для того, щоб обговорювати та виробляти конкретні шляхи вирішення тих перших викликів, які на сьогодні мають місце в роботі приватних виконавців. У першу чергу це питання нормативно законодавчого врегулювання, це окремі питання організації роботи приватних виконавців, а також питання комунікації.

  Окрім цього, Сергій Шкляр висловив рекомендацію Асоціації приватних виконавців підтримувати зв’язок з міжнародними партнерами і донорами, які допомагають Міністерству юстиції у запровадженні реформи, з метою організації візитів і переймання позитивного досвіду інших країн у різних аспектах діяльності приватних виконавців.

  У заході також узяли участь керівництво Асоціації приватних виконавців України, представників міжнародних організацій та приватних виконавців.