• In English
 • Міністерство у справах ветеранів організувало тренінг для ветеранів
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 17 січня 2019 року о 12:04

  Міністерство у справах ветеранів спільно з групою радників з підтримки впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» організувало проведення навчального тренінгу з управління проектним циклом для представників ветеранських організацій з усіх регіонів України.

  Таким чином, Мінветеранів сподівається, що представники ветеранських організацій отримають необхідні знання та розуміння, як працювати над проектами. Розробляти та захищати свої проекти й відповідно отримувати на них державне фінансування та втілювати їх у життя. На перший тренінг були запрошені члени Ради ветеранів при Міністерстві.

  «Ми запросили на тренінг членів Ради ветеранів з усіх областей України, аби отримані знання вони могли передати представникам місцевих ветеранських спілок та громадських організацій у своїх регіонах», – під час вступної промови зауважила представник проектного офісу зі створення Мінветеранів Оксана Гаврилюк.

  Дводенний навчальний тренінг «Розробка та подання проектів розвитку» проведуть радник з розробки та впровадження проектів В’ячеслав Топоров та радник з питань моніторингу проектів Наталя Лукашенко.

  Будуть розглянуті такі питання:

  - Планування та проектний цикл, типи проектів

  - Аналіз потреб, формулювання проблеми, ідентифікація зацікавлених сторін

  - Побудова дерева цілей, вибір стратегії проекту

  - Логічна матриця проекту, побудова логіки впровадження проекту

  - Підготовка бюджету проекту

  - Процедури оцінки проектів

  - Впровадження проектів, моніторинг та звітування.