• In English
 • Міністерство у справах ветеранів буде опікуватися сім’ями загиблих та померлих військовослужбовців
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 12 лютого 2019 року о 09:31

  Міністерство у справах ветеранів буде опікуватися сім’ями загиблих та померлих військовослужбовців. Про це заявила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз під час зустрічі із представниками ветеранської спільноти Дніпропетровської області, відповідаючи на запитання дружин загиблих воїнів.

  «Мінветеранів згідно з Положенням опікуватиметься категоріями осіб, які підпадають під чинний Закон про статус ветеранів війни.

  В Міністерстві також буде окремий заступник Міністра, який займатиметься саме сім’ями загиблих», - наголосила Ірина Фріз.

  Одне з піднятих ветеранами питань - наявність представництв Міністерства на місцях. За словами Ірини Фріз, структура та чисельність, на яку розраховує Мінветеранів, передбачає формування територіальних органів. «Орієнтовно це має бути по 5 осіб в області, але кількість може варіюватися залежно від чисельності самих ветеранів в тому чи іншому регіоні»,- зауважила Міністр у справах ветеранів.

  Також під час зустрічі йшлося про виділення земельних ділянок, житла ветеранам та сім‘ям загиблих, працевлаштування осіб з інвалідністю.

  Крім того, було порушене питання психосоціальної адаптації військовослужбовців, ветеранів. Міністр наголосила на необхідності інформаційно-роз'яснювальної програми щодо роботи психологів. «Щоб військовослужбовці, ветерани та члени їхніх родин знали та були готові звернутися по психологічну підтримку до спеціалістів», - зауважила Ірина Фріз.