• In English
 • Міністерство економіки залучило науковців до оцінки ефективності проектів
  Міністерство економіки України, опубліковано 02 лютого 2024 року о 18:00

  31 січня відбулось перше установче засідання Наукової платформи при Мінекономіки. Це – коаліція провідних науковців, які на запит держави проводитимуть дослідження щодо варіантів вирішення актуальних проблем або ж ефективності запропонованих проектів. Це, зокрема, представники державних науково-дослідних інститутів та громадських організацій.

  Участь у засіданні взяв заступник Міністра економіки України Олексій Соболев. Під час зустрічі представники Мінекономіки та науковці обговорили пріоритетні теми досліджень та результати, на які розраховують урядовці.

  «Кожне дослідження має продемонструвати вплив конкретного проекту на ВВП країни, зайнятість населення, бюджет, платіжний баланс тощо. Аби потім ми могли порівняти проекти і обрати для впровадження найбільш ефективні. Обговорили також потреби в даних та попередні терміни отримання результатів досліджень. Дякую усім, хто погодився долучитись, наукова підтримка урядових рішень для нас дуже важлива. Впевнений, це допоможе пришвидшити подолання економічних проблем», - зазначив Олексій Соболев.

  Перелік тематик досліджень, до яких Мінекономіки залучає науковців – широкий. Це, зокрема, логістика, переробна промисловість, ВПК, освіта, тощо.