• In English
 • Мінінфраструктури: Відбулася Зустріч G7 на рівні міністрів транспорту

  На Спеціальній сесії щодо співпраці з Україною, в рамках зустріч G7 (Групи Семи) на рівні міністрів транспорту в Мілані (Італія), Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков наголосив на потребах у відновленні енергетичного та транспортного секторів, а також інвестиційних можливостях для міжнародного бізнесу.

  «Вдячний італійському Уряду за головування на Саміті та постійну увагу до питань відновлення України.

  Cпільна робота міжнародних партнерів сприяє не тільки обороноздатності нашої країни, сьогодні йдеться про формування безпекової рамки для всіх європейських народів.

  Водночас наша задача поглиблювати інтеграцію європейського приватного сектора для економічної стійкості України. Для прозорого та підзвітного управління відновленням команда створила низку цифрових інструментів, доступних як бізнесу, так і урядовим та неурядовим організаціям», — зазначив Віце-прем’єр-міністр.

  Також Олександр Кубраков провів низку двосторонніх зустрічей з представниками італійського Уряду та приватного сектору щодо потреб у транспортному секторі.

  Довідково

  Саміт Групи Семи (G7) - це форум, який об'єднує Італію, Канаду, Францію, Німеччину, Японію, Велику Британію та Сполучені Штати Америки. Європейський Союз також бере участь у роботі Групи і представлений на самітах Президентом Європейської Ради та Президентом Європейської Комісії.