• In English
 • Мінінфраструктури та Антикорупційна ініціатива ЄС створять Групу підтримки доброчесності при Міністерстві

  Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України та Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу (EUACI) створять Групу підтримки доброчесності при Міністерстві для виконання експертних і консультативних функцій.

  Відповідний Меморандум підписали Віце-прем'єр-міністр з відновлення України - Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков та Керівник Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу (EUACI) Аллан Паг Крістенсен.

  «Антикорупційна реформа є однією з пріоритетних для Міністерства. Громадяни, партнери та донори мають бути впевненими, що всі кошти використовуватимуться ефективно та виключно за призначенням. Реалізація антикорупційних заходів є обов’язковою для відбудови України», – наголосив Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

  EUACI підтримує впровадження Міністерством кращих практик доброчесності та належного врядування у процесі відбудови та реконструкції. Співпраця включатиме також підтримку розвитку національної Геоінформаційної системи (GIS), моніторинг регіонального розвитку та відновлення.

  «Підписання Меморандуму демонструє рішучу підтримку Міністерства цінностей доброчесності та запобіганню корупції. Це також демонструє бажання нашої програми за підтримки Європейського Союзу та Данії допомогти Міністерству у цьому напрямку. Ми віримо, що наша тісна співпраця сприятиме зменшенню корупційних ризиків та сприятиме прозорому відновленню України», – зазначив Аллан Паг Крістенсен, керівник EUACI.

  У зустрічі взяли участь керівник компонента «Міста доброчесності» EUACI Тарас Случик, заступники Міністра Олександра Азархіна та Сергій Деркач.

  EUACI – провідна програма підтримки боротьби з корупцією в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується та впроваджується Міністерством закордонних справ Данії. Реалізується в Україні з 2017 року.