• In English
 • Мінінфраструктури: Розчищено більш як 300 км доріг Харківської області
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 02 жовтня 2022 року о 14:44

  Обов'язковою умовою повернення нормального життя до звільнених від російських окупантів територій – розмінування та генеральне прибирання. Тому одразу за піротехніками ДСНС до робіт стають дорожники.

  Першочергово роботи ведуться на тих маршрутах, які ведуть до міст та селищ регіону. Щоб якнайшвидше була змога доїхати волонтерам, медикам, комунальним службам, та довезти гуманітарні вантажі до людей, які місяцями перебували під окупацією.

  Із середини вересня на Харківщині кипить робота. За цей час вдалося розчистити 312 км доріг державного значення та комунальних вулиць Ізюма та Балаклії.

  Дорожники прибирають дороги від бруду, сміття, знищеної цивільної й військової техніки, розбирають блокпости окупантів, ремонтують дорожнє покриття що було зруйноване внаслідок вибухів чи детонацій ворожих мін.

  І найголовніше – будують об'їздну дороги та тимчасові переправи поруч зі зруйнованими мостами. В області вже функціонує 5 таких переправ.

  Сьогодні на розмінованих територіях Харківщини працює 60 одиниць техніки та 156 працівників. За день розчищено 27 км доріг та ведуться підготовчі роботи на трьох тимчасових переправах. Такі швидкі рішення допоможуть нам з'єднати регіон, де транспортне сполучення розірвано через знищені мости.

  Також цього тижня розпочалося прибирання і комунальних вулиць міст. В Ізюмі прибрано – 7,5 км, у Балаклії – 4,8 км.