• In English
 • Мінінфраструктури презентувало Стратегію запровадження ризик-менеджменту для підпорядкованих підприємств

  Участь в презентації взяли понад 70 представників менеджменту підпорядкованих Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури державних підприємств та організацій.

  Стратегія розроблена відповідно до результатів оцінки поточного стану системи ризик-менеджменту у підпорядкованих державних підприємствах. Фактично – це дорожня карта із впровадження ризик-менеджменту у процесах організацій зі сфери управління Міністерства.

  Документ окреслює ключові рекомендації щодо управління ризиками в організації та побудови в системі ризик-менеджменту в державному секторі.

  «Наше Міністерство виконує стратегічну роль у функціонування країни під час війни, тому важливо забезпечити ефективне функціонування системи ризик-менеджменту. Управляти власними ризиками – це мати можливість раціонально використовувати обмежені кошти та ресурси, зменшувати кількість помилок та вплив людського фактору у всіх процесах. Презентована стратегія – це фактично дорожня карта для наших державних підприємств у питанні запровадження системи ризик-менеджменту, розроблена на вивченні реального стану справ у галізу”, – наголосив заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач.

  Розробка Стратегії та її презентація стали можливими завдяки підтримці Програми розвитку ООН в Україні та фінансуванню Уряду Японії.

  «Ця система не лише про готовність, але й про сприяння адаптації та забезпечення спрямування ресурсів туди, де вони найбільше потрібні. Хоча Мінінфраструктури відіграє ключову роль у напрямку відновлення України, рішення впровадити надійну систему управління ризиками є свідченням більш широкого зобов'язання держави загалом до стійкості та прогресу. Це підкреслює зобов'язання Міністерства забезпечувати ключові сектори, ухвалювати цілісні рішення та постійно переоцінювати стратегії для подолання складнощів у майбутньому. ПРООН залишається незмінно відданою у підтримці України, і ми віримо, що з комплексним підходом до управління ризиками, Україна не лише торує шлях до відновлення, але й будує сильнішу, більш стійку країну для майбутніх поколінь», – зазначив заступник Постійного представника ПРООН в Україні Христофорос Політіс.