• In English
 • Мінінфраструктури поглиблює співпрацю з німецьким бізнесом для збільшення інвестицій у відбудову

  Понад 40 представників німецького бізнесу долучилися до круглого столу з командою міністерства на чолі з Віце-прем’єр-міністром з відновлення України Олександром Кубраковим та головою правління Німецько-Української промислово-торговельної палати AHK Ukraine Райнером Перау.

  У фокусі розмови – участь німецького бізнесу у проектах відновлення та модернізації України, забезпечення прозорості та підзвітності та використання цифрових інструментів.
  «У питаннях залучення німецького бізнесу тісно співпрацюємо з Урядом Німеччини, зокрема запущена програма страхових гарантій для безпечності інвестицій. 
  Водночас ми працюємо над розвитком державно-приватного партнерства для підтримки економіки та втілення проєктів відбудови. У фокусі – збільшення бізнес-активності на регіональному рівні. Для забезпечення відкритого процесу ми використовуємо цифрові інструменти, такі як DREAM - Державна цифрова екосистема управління відновленням.
  Також днями запустили новий етап співпраці у рамках Business Advisory Group – це майданчик для постійного діалогу із приватними інвесторами та місцевою владою, щоб забезпечити кращі умови для ведення бізнесу та стійкий розвиток територій. Він обʼєднує вже понад 300 бізнесів для системної роботи в Україні», – наголосив Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.

  Також Мінінфраструктури наразі працює з німецькою стороною над підготовкою до Ukraine Recovery Conference 2024 (URC2024). Спільно зі Світовим банком, Європейською комісією, ООН та іншими міжнародними партнерами вже визначено постраждалі регіони, які стануть ключовими в контексті підготовки презентацій проектів відновлення в рамках конференції.