• In English
 • Ще один антикорупційний інструмент у сфері будівництва: Оновлено можливості розміщення інформації про кошторисну документацію

  Кошторисна документація щодо об'єктів будівництва буде доступна на порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ). Йдеться про об’єкти, які будуються за державні чи публічні кошти.
  Така можливість стала доступною завдяки оновленому функціоналу порталу.
  Публічний доступ до кошторисної документації дозволить громадськості та зацікавленим сторонам перевіряти, як використовуються публічні кошти в будівельних проектах.
  Раніше на порталі була доступна лише загальна інформація про вартість робіт. Тепер всі охочі зможуть ознайомитись із деталізованим кошторисом та прослідкувати, як використовуються кошти.
  Переглядати кошториси можливо до тієї проектної документації, яка завантажена до системи після оновлення функціонала. Для отримання деталей, зокрема файлів кошторисів у PDF-форматі чи за наявності машинозчитуваному форматі, варто перейти за цим посиланням: https://e-construction.gov.ua/document/optype=249
  Оновлення було впроваджено у партнерстві з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури та Міністерством цифрової трансформації за підтримки проекту USAID/UK aid TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.
  Довідково
  Єдина державна електронна система у сфері будівництва покликана впорядкувати процес будівництва в Україні та забезпечити його прозорість та підзвітність. На Порталі ЄДЕССБ, зокрема, можна переглянути мапу будівництва, відомості по конкретним об’єктам. Окрім цього, Портал дозволяє самостійно перевіряти статус та результати розгляду поданих до Державної інспекції архітектури та містобудування документів.