• In English
 • Мінінфраструктури: 25 мостів у роботі, відкрито рух відремонтованим мостом на Вінниччині та частиною мосту на Житомирщині

  100-метровий міст через річку Сіб відкрито для проїзду у Вінницькій області. Шляхопровід відновлює пряме транспортне сполучення на маршруті між Вінниччиною та Одещиною.

  Рух мостом для вантажного транспорту був закритий через аварійний стан опор півтора роки тому. Об’їзний шлях становив 5 кілометрів. Через реверсивний рух на підʼїздах збиралися кількакілометрові затори.

  За цей час міст розширили, відремонтували опори та прогонову будову, встановили освітлення і проклали нове покриття.

  Ще один проект реконструкції транспортної інфраструктури Міністерство спільно з Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України реалізує на Житомирщині. Вже відкрито рух першим відбудованим проїздом мосту на трасі Київ – Чоп. Дорожники ремонтують міст частинами, аби не зупиняти рух на одному з ключових шляхів країни. Ця переправа через річку Дубовець на початку повномасштабного вторгнення була атакована російською авіацією.

  Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з Держагентством відновлення продовжує відновлювати транспортне сполучення із звільненими від російських окупантів регіонами. За минулий рік було відновлено 41 міст. Цього року - 4 шляхопроводи у Житомирській, Київській та Чернігівській областях.

  Внаслідок військової агресії росії по всій країні зруйновано 346 мостів, 157 з них розташовані на державних дорогах.

  Наразі ведеться відновлення 25 мостів у Житомирській, Київській, Чернігівській, Харківській, Херсонській та Миколаївській областях. В кожному з цих регіонів дорожники працюють у тісній координації з військовими та ОВА щодо доцільності відновлення та з безпекових питань.