• In English
 • Мінінфраструктури: ЄІБ допоможе Україні зробити дороги безпечнішими
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 24 лютого 2020 року о 15:46

  Європейський інвестиційний банк готовий підтримати реалізацію комплексу заходів з безпеки дорожнього руху на найбільш небезпечних ділянках міжнародних транспортних коридорів України.

  Такими є результати зустрічі заступника Міністра інфраструктури України Наталії Форсюк з Віце-Президентом ЄІБ Ліліаною Павловою в ході Третьої Всесвітньої міністерської конференції з безпеки дорожнього руху, що цими днями проходить в Швеції.

  «Нові проекти співпраці будуть націлені на впровадження в Україні інтелектуально-транспортних систем, а також низки технологічних новацій – систем «weight in motion», екстреного зв’язку, управління трафіком, автономного освітлення та автоматичного контролю порушень швидкісних режимів», – розказала Наталія Форсюк.

  За її словами, подібні технології вже давно довели свою ефективність й активно використовуються в усіх розвинених країнах світу, а тому настав час широкого застосування їх в Україні.

  «Використовуючи новітні технології ми зможемо не лише покращити функціонування транспортної мережі, а й убезпечити життя водіїв та їхніх пасажирів, а також пішоходів, попередивши появу небезпечних випадків на дорогах», – наголосила вона.

  Окрім питань підвищення безпеки дорожнього руху, сторони обговорили можливість фінансування відновлення автомобільних доріг на сході України, для початку – у Луганській області.