• In English
 • Мінінфраструктури передало ДСНС 40 спеціалізованих аварійно-рятувальних машин, ще 30 буде передано до кінця року
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 21 вересня 2019 року о 14:51

  З нагоди святкування Дня рятувальника Міністерство інфраструктури передало Державній службі України з надзвичайних ситуацій 20 спеціальних аварійно-рятувальних машин легкого типу САРМ-Л (FORD RANGER) та 20 спеціалізованих автомобілів для служби безпеки дорожнього руху (RENAULT DUSTER). В урочистостях, які відбулися сьогодні, 21 вересня, взяли участь заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк, перший заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін та інші.

  Юрій Лавренюк зауважив, що в рамках виконання Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року Державним агентством інфраструктурних проектів України була закуплена спеціальна техніка, яка залучається до ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод для оперативної роботи ДСНС.

  «Шановні рятувальники, від Міністерства інфраструктури та себе особисто хочу привітати вас із професійним святом та подякувати вам за віддану службу. Сьогодні від Міністерства внутрішніх справ ви отримали відзнаки, подяки, нагороди, а від Міністерства інфраструктури, яке є розробником і відповідає за реалізацію Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, ви отримуєте новенькі автомобілі. Це 20 автомобілів для служби забезпечення дорожнього руху і 20 автомобілів САРМ-Л легкого типу для ліквідації наслідків ДТП та катастроф. Дані автомобілі обладнані сучасним обладнанням для оперативного прибуття рятувальників до місця ДТП та проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, пошуку постраждалих та надання їм домедичної допомоги, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», – повідомив Юрій Лавренюк.

  За його словами, до кінця року Міністерством інфраструктури буде передано ще 30 автомобілів типу САРМ-Л і САРМ-С: «Вперше держава виділяє кошти на безпеку дорожнього рух. 5% Дорожнього фонду іде саме на забезпечення безпеки на автошляхах. Загальний обсяг фінансування Державної програми запланований у розмірі – 8,7 млрд грн, з них: у 2018 році – 2,6 млрд грн, у 2019 році – 2,1 млрд грн, у 2020 році – 3,4 млрд грн. У рамках програми передбачено не тільки здійснення заходів щодо гарантування безпеки на автошляхах, а також закупівля міністерствам і службам, учасникам програми, необхідної техніки та обладнання, такої, як ми представили та передали сьогодні», – повідомив заступник Міністра.

  Окремо, в рамках святкування також було нагороджено особовий склад ДСНС, вручено сертифікати на житло, урочисте прийняття на службу службових собак-рятувальників, перегляд змагань «Найсильніший пожежний рятувальник», огляд зразків старовинної і сучасної техніки, а також спорядження пожежно-рятувальних підрозділів.