• In English
  • Мінінфраструктури передало ДСНС 31 спеціальну аварійно-рятувальну машину легкого типу САРМ-Л
    Міністерство інфраструктури України, опубліковано 24 грудня 2019 року о 13:03

    Сьогодні, 24 грудня, перший заступник Міністра інфраструктури Дмитро Абрамович передав Державній службі з надзвичайних ситуацій 31 спеціальну аварійно-рятувальну машину легкого типу САРМ-Л. Участь у заході також взяли Голова ДСНС Микола Чечоткін, Голова Укрінфрапроекта Кирило Хом‘яков, особовий склад ГУ (У) ДСНС в областях та підрозділів центрального підпорядкування.

    Дмитро Абрамович зазначив, що автівки були закуплені Державним агентством інфраструктурних проектів України (Укрінфрапроект) в рамках виконання Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року.

    «Наша мета – знизити смертність на дорогах як мінімум на 30%. Для рятувальників, які працюють на місці ДТП, важливо вчасно забезпечити пошук постраждалих та надання їм домедичної допомоги. Дана техніка призначена для забезпечення проведення рятувальниками першочергових аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків ДТП, пошуку постраждалих та надання їм домедичної допомоги, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Зниження аварійності на дорогах та наслідків ДТП для життя та здоров’я людей – пріоритет програми з безпеки дорожнього руху», - зазначив Дмитро Абрамович.