• In English
 • Мінфін: Станом на 23 лютого 2018 року затверджено наказами 72% паспортів бюджетних програм
  Міністерство фінансів України, опубліковано 27 лютого 2018 року о 15:57

  Міністерство фінансів повідомляє про стан затвердження паспортів бюджетних програм на 23 лютого 2018 року.

  Із 481 паспортів бюджетних програм, що потребують затвердження у поточному році, уже затверджено наказами 348 паспортів бюджетних програм.

  Тобто частка затверджених паспортів у загальній кількості бюджетних програм, за якими складаються паспорти, складає 72%.

  Водночас, не поданими до Мінфіну та не затвердженими залишаються 133 паспорти бюджетних програм (28%).

  Мінфін нагадує, що головні розпорядники мали розробити проекти паспортів бюджетних програм і подати їх на затвердження до Міністерства фінансів протягом 30 днів після набрання чинності законом про Державний бюджет України. Тобто до 30 січня включно до Мінфіну мали надійти від ГРК всі проекти бюджетних паспортів. Проте вчасно надійшло лише 222, або 46% паспортів з необхідних 481.

  Міністерство фінансів ще раз звертає увагу на необхідність вчасного затвердження паспортів бюджетних програм. Адже розпорядники бюджетних коштів, які не подали бюджетні паспорти у належному вигляді вчасно, не отримають фінансування відповідно до закону.

  Мінфін і надалі інформуватиме громадськість про всі етапи бюджетного процесу та, зокрема, про стан подання та затвердження бюджетних паспортів.

  У разі виникнення проблем із фінансуванням, прохання звертатись до відповідного розпорядника коштів, який не подав вчасно бюджетний паспорт у належному вигляді.