• In English
 • Мінфін: АТ “Ощадбанк” та ЄБРР підписали Мандатний лист щодо умов майбутньої співпраці
  Міністерство фінансів України, опубліковано 25 жовтня 2021 року о 10:44

  22 жовтня “Ощадбанк” та Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) підписали Мандатний лист, погоджений Міністерством фінансів України, щодо умов майбутньої співпраці та надання ЄБРР довгострокового фінансування у формі субординованого кредиту з можливістю конвертації в акції АТ “Ощадбанк” на суму до 100 млн євро.

  Підписання відбулося за участі Голови правління АТ “Ощадбанк” Сергія Наумова та Керуючого директора ЄБРР у Східній Європі та Кавказі Маттео Патрона.

  Водночас представники банків домовилися активно працювати над меморандумом порозуміння, що відповідає стратегії розвитку АТ “Ощадбанк” на 2021-2024 роки та урядовим принципам реформування банківського сектору, які передбачають зниження частки держави в банківському секторі з 60% до 25% до 2025 року.

  На сьогодні ЄБРР інвестував понад 15 млрд євро у 505 проектів в Україні з метою проведення реформ, посилення енергоефективності та енергетичної безпеки, підтримки сільськогосподарських та промислових проектів, а також малого бізнесу.


  Довідково

  12 жовтня Кабінет Міністрів України схвалив Стратегію розвитку АТ «Державний ощадний банк України» на 2021 – 2024 роки. Проект Стратегії розроблено правлінням та затверджено наглядовою радою Ощадбанку.