• In English
 • Мінфін опублікував результати моніторингу оприлюднення головними розпорядниками інформації про цілі державної політики та показники їх досягнення в межах бюджетних програм за 2020 рік
  Міністерство фінансів України, опубліковано 11 травня 2021 року о 17:16

  Мінфін на постійній основі систематизує та постійно оновлює інформацію щодо оприлюднення головними розпорядниками коштів державного бюджету інформації про бюджет відповідно до вимог статті 28 Бюджетного кодексу України та проводить роботу щодо забезпечення ними виконання вимог бюджетного законодавства.

  Так, у березні-квітні поточного року Мінфін здійснив моніторинг оприлюднення інформації про цілі державної політики у відповідній сфері діяльності, формування або реалізацію якої забезпечує головний розпорядник бюджетних коштів, та показники їх досягнення в межах бюджетних програм за результатами 2020 року.

  На сьогодні 61 головний розпорядник коштів державного бюджету розмістив інформацію про досягнення цілей державної політики на своїх веб-сайтах.

  Зазначена інформація надавалася головними розпорядниками до Мінфіну та була включена до річного звіту про виконання Держбюджету-2020 відповідно до вимог статті 61 Бюджетного кодексу України.

  Нагадуємо, що 24 березня на черговому засіданні Уряду було ухвалено звіт про виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» і передано його для розгляду у Верховній Раді України, Рахунковій палаті та Президенту України.

  Ознайомитися з оприлюдненими матеріалами можна на сайті Мінфіну.