• In English
  • Мінфін: Майже 2 млрд грн у 2021 році буде спрямовано на підвищення кваліфікації та перепідготовку фахівців різних галузей
    Міністерство фінансів України, опубліковано 03 червня 2021 року о 14:05

    Без належної підготовки кадрів просувати реформи неможливо, як і забезпечувати всі необхідні для функціонування сфер та галузей процеси. За підрахунками Міністерства фінансів України та інформацією Державної казначейської служби України, у державному та місцевих бюджетах на ці цілі передбачено майже 2 млрд гривень. Про це повідомив заступник Міністра фінансів України Роман Єрмоличев.

    Так, у місцевих бюджетах на підвищення кваліфікації, перепідготовку кадрів закладами післядипломної освіти заплановано 825,5 млн гривень.

    Водночас у Державному бюджеті України 14 бюджетних програм містять ресурси ‒ 1,1 млрд грн ‒ для забезпечення підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів. Ідеться про фахівців різних галузей та сфер: освіти, науки, охорони здоровʼя, промисловості, засобів масової інформації, соціального захисту, працівників дипломатичної служби, культури і мистецтва, державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування та ін.