• In English
 • Міненерговугілля удосконалює систему внутрішнього контролю

  У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості відповідно до Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017-2020 роки за підтримки проекту двостороннього співробітництва між Міністерством фінансів України та Міністерством фінансів Королівства Нідерланди розпочато  пілотний проект з внутрішнього контролю.

  Проект спрямований на посилення відповідальності керівників за управління і розвиток установи в цілому (управлінська відповідальність та підзвітність) та якісне виконання ними завдань з планування та організації діяльності, формування адекватної структури внутрішнього контролю, нагляду за здійсненням внутрішнього контролю та управління ризиками.

  У межах пілотного проекту 25 жовтня  в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості проведено зустріч з представниками Міністерства фінансів України та Міністерства фінансів Королівства Нідерланди.

  Зустріч відбулась під головуванням заступника Міністра Юлії Підкоморної за участю фахівців Департаменту внутрішнього аудиту, інших структурних підрозділів Міненерговугілля та фахівців Міністерства фінансів України.

  Учасники заходу обговорили етапи реалізації пілотного проекту.

  Юлія Підкоморна відзначила, що участь Міненерговугілля у пілотному проекті є продовженням низки заходів з реформування системи державного внутрішнього фінансового контролю.

  «Це добра нагода вивчити систему фінансового управління та впровадити найкращі практики європейських країн», -  підкреслила заступник Міністра.

  Представники проекту представили презентацію моделі побудови системи фінансового управління та контролю та окреслили вимоги щодо її функціонування.

  Своєю чергою Міненерговугілля запропонувало  для дослідження одну із своїх функцій - створення функціональної підсистеми цивільного захисту та забезпечення діяльності аварійно-рятувальних служб.

  Міненерговугілля запевнило у готовності до наступних етапів реалізації проекту та сподівається на успіх у співробітництві.