• In English
 • Міненерго інформує про роботу енергосистеми України 11 квітня 2022 року
  Міністерство енергетики України, опубліковано 11 квітня 2022 року о 15:41

  За минулу добу відновлено електропостачання понад 43,9 тисячам споживачів.

  Зокрема, у Харківській області – 16 тисячам споживачів, Київській – 12,1 тисячам, Донецькій – 7,2 тисячам, Чернігівській – 4,5 тисячам, Миколаївській – 3,7 тисячі, Запорізькій - 400 абонентам.

  Газопостачання відновлено понад 9,5 тисячам споживачів.

  Українські енергетики докладають максимальні зусилля, щоб оперативно повернути енергопостачання українським громадянам.

  Проте у деяких районах аварійно-відновлювальні роботи ускладнені або унеможливлені через активізацію бойових дій та виникнення нових пошкоджень.

  Станом на 11 квітня в Україні залишаються знеструмленими близько 972 населених пункти, загалом близько 694,8 тисячі споживачів.

  Без газопостачання залишаються понад 296 тисяч споживачів.

  Електроенергетика:

  Енергосистема України впевнено тримає баланс виробництва і споживання, та працює синхронно з ENTSO-E. Частота в мережі - 50 Гц.

  Атомна генерація:

  Всі діючі атомні електростанції України стабільно виробляють електричну енергію. Сумарна поточна потужність енергоблоків забезпечує необхідні обсяги електроенергії для потреб країни.

  Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на промислових майданчиках атомних станцій і прилеглих до них територіях не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

  Запорізька АЕС продовжує працювати в енергосистемі України. Поточна потужність енергоблоків Запорізької АЕС цілком достатня для повноцінної життєдіяльності населення та роботи промислових об’єктів України. АЕС працює з дотриманням норм ядерної, радіаційної та екологічної безпеки. На території промислового майданчику та санітарно-захисної зони екологічний, протипожежний та радіаційний стан знаходиться в межах норми.

  Газотранспортна система:

  Компанія зберігає операційний та технологічний контроль над українською ГТС, виконує свої зобов’язання з транспортування газу споживачам.

  Гідроенергетика:

  Наразі всі ГЕС та ГАЕС, що входять до структури Укргідроенерго, працюють згідно з диспетчерським графіком та виконують свої зобов’язання щодо регулювання частоти і потужності енергосистеми країни.