• In English
 • Мінекономрозвитку відкрило перші вакансії в Агенції ДПП

  Мінекономрозвитку запрошує взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад аналітика консолідованої інформації, провідного бухгалтера, начальника відділу супроводження та юриста в Агенцію з питань підтримки державно-приватного партнерства (Агенція ДПП).

  Зацікавлені професіонали можуть ознайомитись із описом вимог до вакансій і подати власні заявки на посади:

  Кандидати повинні надіслати свої резюме, вказавши слово “резюме” і назву вакансії у назві листа на електронну адресу: pppunit@me.gov.ua.

  Кінцевий термін подання резюме: 19 червня 2019 року.

  Просимо звернути вашу увагу на:

  • У зв’язку з великою кількістю заявок, Агенція контактуватиме лише з кандидатами, які запрошені на співбесіду,
  • Агенція залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, так само як скасувати конкурс на заміщення вакансії,
  • В супровідному листі до свого резюме слід надати згоду на використання Ваших персональних даних для процесу пошуку персоналу: «Відповідно до Закону України про захист персональних даних надаю ДO «Агенція з питань підтримки державно-приватного партнерства» свою згоду на обробку моїх персональних даних, вказаних в резюме».


  Довідково

  Агенція з питань підтримки державно-приватного партнерства (Агенція ДПП) заснована на державній власності та належить до сфери управління Мінекономрозвитку. Основною функцією Агенції є здійснення заходів, спрямованих на підготовку до реалізації в Україні якісних та інвестиційно-привабливих проектів ДПП у різних сферах економіки.

  Агенція ДПП залучена до процесу ідентифікації проектів, допомагає в підготовці концептуальних записок та ТЕО, а також залучає місцевих та міжнародних консультантів. Окрім цього, Агенція організовує та проводить тренінги, конференції, семінари та інші заходи, направлені на підвищення інституційної спроможності органів державної влади та органів місцевого самоврядування у сфері ДПП.