• In English
 • Мінекономрозвитку призначило Андрія Демчука директором Офісу з просування експорту

  Мінекономрозвитку призначило Андрія Демчука директором державної установи «Офіс з просування експорту».

  Андрій Демчук працював директором департаменту залучення інвестицій Мінекономрозвитку з квітня 2016 року. Має значний досвід у сфері інвестиційного банкінгу – з 2004 року працював в низці інвестиційних фондів та банків у Швейцарії. Має докторський ступінь з економіки та фінансів Лозаннського університету (Швейцарія). За освітою – математик та економіст.

  28 березня Уряд підтримав пропозицію Мінекономрозвитку щодо утворення державної установи «Офіс з просування експорту України» для забезпечення сталого розвитку еко-системи підтримки українських експортерів.

  Після призначення директора державна установа продовжує реалізацію проектів та завдань, раніше покладених на консультативно-дорадчий орган «Офіс з просування експорту»: надання експортних послуг, експортних консультацій, освітніх проектів для експортерів, торгових місій та виставок до країн, ринки яких є перспективними для експорту українських товарів та послуг.

  Очікується, що консультативно-дорадчий орган Мінекономрозвитку «Офіс з просування експорту» буде ліквідований до кінця року, а його функції та фахівці перейдуть до державної установи.