• In English
 • Мінекономрозвитку оголосило тендер на будівництво виставкового павільйону України на «ЕКСПО–2020»

  Мінекономрозвитку розпочинає прийом заявок на будівництво павільйону України на Всесвітній виставці “ЕКСПО-2020” у Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати.

  За умовами тендеру український павільйон має бути збудований під чистове оздоблення разом із підведенням всіх необхідних комунікацій (електро-, водопостачання та інше), а також облаштуванням прилеглої території відповідно до вимог Організаційного комітету «ЕКСПО-2020».

  Участь у тендері можуть взяти українські та іноземні компанії всіх форм власності, якщо вони відповідають кваліфікаційним критеріям:

  • документований досвід будівництва принаймні одного національного павільйону в рамках Всесвітніх виставок «ЕКСПО»: у Шанхаї (2010), Мілані (2015) або будівництва павільйону на Міжнародних виставках під егідою Міжнародного бюро виставок «ЕКСПО»: в Йосу (2012) та Астані (2017), або наявність укладених договорів на будівництво національних павільйонів інших країн-учасниць у рамках «ЕКСПО–2020», що включають, у тому числі, проведення будівельно-монтажних робіт. Підрядник також має надати копії контрактів;
  • наявність працівників відповідної кваліфікації, з необхідними знаннями та досвідом, а також усіма необхідними дозволами та ліцензіями відповідно до законодавства ОАЕ: консультант з проекту, дизайн-консультант проекту, консультант з нагляду, архітектор;
  • наявність відповідних ліцензій та дозвільних документів на проведення будівельних робіт згідно з законодавством ОАЕ, виданих органами державної влади м. Дубай: документ, що підтверджує кваліфікацію; документ, що підтверджує кваліфікацію з питань енерго- та водопостачання; комерційна ліцензія; професійна ліцензія;
  • електронна банківська гарантія на суму $27 000, яка видана банком, рейтинг якого за класифікацією однієї з провідних світових рейтингових компаній (Fitch IBCA, Standard & Poor’s, Moody’s) відповідає вимогам першокласних банків.

  Згідно з умовами договору підрядник, що буде здійснювати будівельні роботи, має завершити будівництво павільйону України відповідно до вимог Організаційного комітету «ЕКСПО-2020» - не пізніше 19 жовтня 2019 року.

  ДП «ЕКСПО-2020», що виступає замовником будівельних робіт, спільно з підрядником регулярно інспектує ділянки та проводить моніторинг прогресу робіт на будівельному майданчику.

  Подати тендерну пропозицію можна через систему Prozorro до 18 березня.