• In English
 • Мінекономіки запрошує бізнес долучитися до формування майбутнього економіки України
  Міністерство економіки України, опубліковано 05 березня 2024 року о 11:29

  У рамках ключового кроку до зміни економічного ландшафту України Міністерство економіки запрошує міжнародний і вітчизняний бізнес до відкриття проектних можливостей та обговорення реформ через Ukraine Business Compact  (UBC).

  Започаткована у 2023 році, UBC швидко перетворилася на глобальну мережу з понад 650 компаніями, які займаються підтримкою відновлення України. Щоб розвинути цей імпульс, Міністерство економіки проведе серію семінарів і робочих груп з бізнесом для вивчення перспективних інвестиційних проектів і побудови міцних міжнародних партнерств. Робочі групи також дадуть можливість підприємцям висловити свої погляди на те, як усунути бар’єри для інвестицій та покращити зручність ведення бізнесу в Україні.

  Ця ініціатива є основою бачення Міністерства економіки щодо виведення приватного сектору на ключові позиції у здійсненні реформ та забезпеченні економічного зростання в Україні.

  «Ми прагнемо створити сприятливе середовище для процвітання бізнесу та інвестування в Україні. Через UBC ми будуємо мости між українськими підприємствами та світовими інвесторами, рухаючи вперед нашу економіку», - зазначила Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економіки Юлія Свириденко.

  «UBC — це не просто чергова серія дискусій, а мета — розпочати шлях економічної трансформації та побудови партнерства для України і наших міжнародних партнерів», - наголосив заступник Міністра економіки Володимир Кузьо.

  Підприємства, які бажають взяти участь, мають приєднатися до UBC, зареєструвавшись на сайті https://ubc.globalcompact.org.ua/. Їм буде запропоновано пройти коротке опитування, відповіді на яке будуть представлені та стануть відправною точкою для обговорення на першому семінарі.