• In English
 • Мінекономіки нагадує про можливості для бізнесу - подання декларації відповідності онлайн
  Міністерство економіки України, опубліковано 26 серпня 2021 року о 14:14

  З 1 липня цього року Держпраці спільно з Мінекономіки запровадили можливість подачі декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці в електронному вигляді через Портал електронних сервісів Мінекономіки. На сьогодні електронна послуга з реєстрації декларацій доступна в усіх без виключення територіальних органах Держпраці. Вже отримано майже таких 500 заявок.

  Міністерство економіки закликає суб’єктів господарювання подавати декларації відповідності через Портал електронних сервісів Мінекономіки (my.gov.ua) та замовляти послуги через персональний кабінет за посиланням https://bit.ly/3hmD7EN. Така опція не вимагає використання чи встановлення будь-якого додаткового програмного забезпечення та значно спрощує процес подання відповідних документів.

  Держпраці спільно з Мінекономіки працюють над спрощенням, удосконаленням надання, а також поетапною цифровізацією адміністративних та інших послуг.

  Нагадаємо, що Держпраці за дорученням Мінекономіки прискорює розгляд документів щодо реєстрації та видачі дозволів. Передбачено запровадити постійну практику – розглядати документи у строк до 5 робочих днів.