• In English
 • Мінекономіки надає роз'яснення: Що потрібно знати, якщо ви втратили роботу і хочете отримувати допомогу від держави

  Мінекономіки разом із Державною службою зайнятості продовжує щотижневе інформування щодо ключових питань, які стосуються втрати роботи, отримання фінансової допомоги або допомоги у пошуку нової роботи. 

   

  Питання

  Відповідь

  Як виплачується допомога по безробіттю в період карантину?

  На період дії карантину статус безробітного надається людині з першого дня реєстрації в службі зайнятості. Також з першого дня призначається допомога по безробіттю. Звертаємо увагу - призначається, а не здійснюється. Допомога по безробіттю наперед не виплачується.

  Станом на 20 травня 2020 року профінансовані видатки на допомогу по безробіттю за І декаду травня. Наступне нарахування за період з 11 по 20 травня здійснено 22 травня, а фінансування допомоги буде проводитись в установленому порядку.

  Скільки разів на місяць має виплачуватися допомога по безробіттю?

  Допомога по безробіттю виплачується не рідше ніж два рази на місяць, а за згодою безробітного – один раз на місяць. 

  Допомога по безробіттю виплачується центром зайнятості, у якому зареєстрований безробітний, через банківські установи в установленому порядку.

  На період карантину виплата допомоги по безробіттю може здійснюватися без особистого відвідування безробітним центру зайнятості/філії, за умови підтвердження безробітним наміру перебування у статусі безробітного будь-якими засобами комунікації (телефонний зв’язок, електронні засоби тощо).

  Питання-відповіді за попередні тижні дивіться за посиланнями: 

  https://bit.ly/2VTMn8m

  https://bit.ly/2yTThTq,

  https://bit.ly/2Z1nlaQ

  https://bit.ly/2WRMCTa