• In English
 • Мінекономіки будуватиме систему корпоративного управління виключно за принципами ОЕСР
  Міністерство економіки України, опубліковано 29 липня 2021 року о 13:05

  Одним з основних пріоритетів є робота над реформуванням системи управління державного сектору економіки України. Такою була головна тема робочої онлайн-зустрічі заступника Міністра економіки України Крістіни Голубицької з представниками Організації економічного співробітництва та розвитку 28 липня 2021 року.

  Реформування системи управління державного сектору економіки - важливий вектор співпраці між Урядом України та ОЕСР. Габріела Міранда, менеджер проектів в Україні Секретаріату ОЕСР з глобальних відносин, представила команду експертів, які працюють над звітами щодо стану системи управління державної власності в Україні.

  Учасники заходу окреслили статус спільних проектів та зробили плани на майбутню співпрацю.

  «Керівні принципи ОЕСР щодо корпоративного врядування на підприємствах державної форми власності - це документи, прийняті урядами держав ОЕСР, які вважаються визнаними стандартами в галузі корпоративного управління, і ми будемо робити все можливе, щоб ці принципи були імплементовані в українське законодавство”, - зазначила Крістіна Голубицька.

  Довідково

  ОЕСР (Організація економічного співробітництва та розвитку) - міжнародна організація, що об'єднує 35 розвинених країн світу. ОЕСР здійснює пошук даних та аналіз, що допомагає урядам формувати політику, яка буде реалізовуватися національними інституціями чи у рамках міжнародних домовленостях.