• In English
 • Мінцифри зможе формувати державну політику щодо цифрової трансформації України, - Михайло Федоров
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 01 липня 2020 року о 14:57

  Уряд сьогодні прийняв постанову «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 14 березня 2012 р. № 236 та від 18 вересня 2019 р. № 856». Постанова розширює сфери відповідальності Мінцифри та дозволить підвищити ефективність роботи Міністерства.

  “Відтепер Мінцифри зможе формувати державну політику щодо цифрової трансформації України. Це дозволить нам створювати єдині стандарти щодо впровадження електронного документообігу та е-послуг у різних сферах. Так, ми зможемо працювати більш ефективно та оперативно, без зайвої бюрократії,” – прокоментував Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

  Постанова чітко визначає сферу відповідальності Мінцифри. Зокрема, до повноважень Міністерства входить формування та реалізація державної політики у сферах цифрових інновацій, а також впровадження електронного документообігу.

  Крім того, до повноважень Міністерства цифрової трансформації віднесено цифровізацію освіти та розробку професійних стандартів з питань цифрової грамотності. Також Міністерство зможе підтримувати стартапи та сприяти розвитку цифрової економіки.

  Крім того, постановою визначено, що відтепер Секретаріат Кабінету Міністрів України, а не Міністерство цифрової трансформації забезпечуватиме подальше функціонування єдиного веб-порталу електронного урядування.

  Реалізація постанови не матиме впливу на витрати державного бюджету і не потребує додаткового фінансування з держбюджету.