• In English
 • Мінцифри запускає інноваційний формат гарячої лінії — віртуальний центр Дія.Бізнес
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 27 травня 2022 року о 12:01

  Мінцифри запускає інноваційний формат гарячої лінії — віртуальний центр Дія.Бізнес.
  Вимушені переселенці з України в європейських країнах часто стикаються з браком інформації про правила й процедури оформлення власного перебування, реєстрації бізнесу, працевлаштування та отримання допомоги. Тому запускається віртуальний центр Дія.Бізнес для того, щоб надати всі необхідні відповіді в дистанційному форматі, поки українці не можуть повернутися додому. 
  Під час пілотного проекту фахівці центрів Дія.Бізнес консультуватимуть українців щодо перебування в 7 країнах: Польщі, Болгарії, Чехії, Словаччині, Словенії, Литві та Німеччині. Відповіді на запити інших країн ЄС будуть готуватись індивідуально. Центр також надаватиме відповідні консультації внутрішньо переміщеним особам в Україні.
  З якими питаннями можна звертатися:
  Консультації щодо отримання статусу тимчасового захисту або інших правових підстав перебування на території іншої держави.
  Надання інформації щодо допомоги із житлом і ресурсів підтримки з працевлаштуванням для громадян України.
  Надання інформації щодо ведення бізнесу в 7 країнах ЄС (Польщі, Болгарії, Чехії, Словаччині, Словенії, Литві та Німеччині) та як згодом зробити релокейт в Україну.
  Отримати безоплатну консультацію можна за номерами телефонів:
  080 033 31 83 (дзвінки безоплатні на території України)
  +48 22 266 22 75 (міжнародний номер для дзвінків з території країн ЄС, плата за дзвінки стягається відповідно до тарифних умов оператора)