• In English
 • Мінцифри та Мережа Глобального договору в Україні підготують освітній курс про сталий розвиток у бізнесі
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 16 липня 2021 року о 18:34

  У межах національного проекту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес Міністерство цифрової трансформації України та громадська спілка «Мережа Глобального договору в Україні» підготують освітній курс про сталий розвиток у бізнесі. Для цього Мінцифри підписала Меморандум про взаєморозуміння з Мережею Глобального договору в Україні, ініціативою Організації Об`єднаних Націй, що працює з бізнесом.

  Домовились про:

  • забезпечення сталого та інклюзивного економічного зростання, зменшення нерівності, розбудови сильних інституцій та соціального розвитку України шляхом визначення новітніх і безпечних технологій та інституцій та процесів, орієнтованих на громадян
  • розширення доступу громадян до недискримінаційних, прозорих та справедливих державних послуг, які надаються через безпечні цифрові канали та сприяють соціально-економічному розвитку України
  • трансформація культури ведення бізнесу в Україні завдяки інноваційним підходам та налагодженню більш надійних механізмів партнерства стейкхолдерів
  • посилення стійкості українських структур врядування та соціальних відносин в умовах безлічі криз (економічних, соціальних, військових, пов'язаних зі здоров’ям), а також спроможності до прийняття зважених рішень за допомогою цифрових засобів.

  Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан пояснила, що новий освітній курс на порталі Дія.Бізнес допоможе підприємцям дізнатися про етапи впровадження складової сталого розвитку до бізнес-моделі.

  «Підприємці дізнаються про вимоги сучасного світу, стале лідерство, конкурентні переваги впровадження сталого розвитку та зобов’язання, пов’язані з цим», — заявила Валерія Іонан.

  Нагадаємо, Україна як держава-член Організації Об'єднаних Націй заявила про своє зобов’язання щодо повного виконання Порядку денного у сфері сталого розвитку до 2030 року, прийнятого Генеральною Асамблеєю ООН у вересні 2015 року, і Цілей сталого розвитку, що містяться в ньому і слугуватимуть як стандарт публічної політики в Україні.