• In English
 • Мінцифри та Держспецзв'язку вдосконалюють сферу інформатизації
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 24 березня 2021 року о 18:47

  Аби забезпечити необхідний розвиток сфери інформатизації, Мінцифри та Держспецв’язку проведуть експертизу проектів Національної програми інформатизації.

  “Механізми державного управління сферою інформатизації поступово втрачають актуальність, а тому потребують постійного вдосконалення. А експертиза дозволить забезпечити комплексне, якісне, ефективне дослідження проектів сфери інформатизації та закладе основу для її розвитку. Загалом експертиза охопить понад 3000 проєктів інформатизації у 2021 році”, - зазначив Віце-прем’єр-Міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

  Постанову про реалізацію експериментального проекту ухвалив Кабінет Міністрів минулого тижня. Організатором експертизи визначено Державний науково-дослідний інститут технологій кібербезпеки та захисту інформації, що належить до сфери управління Держспецзв’язку.

  Для цього також створять експертну раду Національної програми інформатизації – колегіальний дорадчий орган при Міністерстві цифрової трансформації, створений для розгляду питань з формування та виконання НПІ, експертних висновків програми та окремих її проектів. До складу ради залучать висококваліфікованих спеціалістів у сфері цифрових трансформацій, науковців та вчених.

  Найближчим часом планується внести зміни і у Порядок проведення експертизи Нацпрограми інформатизації та окремих її завдань (проектів), затверджений постановою Уряду 2002 року № 1048.