• In English
 • Мінцифри: Створено пітч-дек української технологічної екосистеми для світу
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 28 грудня 2021 року о 16:15

  Міністерством цифрової трансформації, Міністерством закордонних справ із багатьма стейкхолдерами екосистеми створено сучасну презентацію, де розповіли, як просувати український IT-сектор у світ.

  Мета пітч-деку — створити спільне бачення просування української технологічної екосистеми у світі. Протягом десятиліть кожна українська спільнота та компанія знаходили власні факти, щоб говорити про українську технологічну екосистему у світі. Але водночас не було загального наративу, не було конкретного пітчу із цифрами, повторюваного багатьма голосами, який був би дійсно сильним.

  Кожен представник індустрії може стати амбасадором українського технологічного сектора за кордоном, подорожуючи й розповідаючи про країну та галузь.

  Tech Ukraine створили презентацію, де зібрали ключові меседжі для просування українського технологічного сектора.

  За 9 місяців розробки проекту How to Pitch Ukrainian Tech організатори розпочали всеукраїнське опитування, провели декілька зустрічей із зацікавленими сторонами екосистеми (організували ідеатон «Як пітчити українську технологічну екосистему та мозкові штурми), представили концепцію, історію та саму презентацію групі учасників, впровадили напрацьовану концепцію у спільній ініціативі Українського екосистемного павільйону на Web Summit.