• In English
 • Мінцифри спільно з МОН розпочали процес розробки концепції реформування IT-освіти в Україні
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 09 червня 2021 року о 17:22

  Глобальне завдання Мінцифри — побудова цифрової держави. Основа ж кожної держави — її громадяни — освічені, сучасні та успішні. Тому, крім покращення умов для розвитку технологічних галузей та створення цифрових продуктів, Мінцифри фокусується на розвитку IT-освіти.

  За ініціативи Віце-прем’єр-міністра — Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, Мінцифри спільно з МОН розпочали процес розробки концепції реформування IT-освіти в Україні.

  Уже створено робочу групу, до якої увійшли представники Мінцифри, МОН, Офісу Президента, ВРУ, бізнес-асоціацій та ІТ-об’єднань, кластерів та громадських організацій зі всієї України. Вона працюватиме над розробкою пропозицій щодо модернізації системи підготовки ІТ-фахівців у закладах вищої і загальної середньої освіти та необхідних проектів нормативно-правових актів.

  Разом із представниками ІТ-індустрії на платформі Центру економічного відновлення буде проведено аналіз потреб ринку та знайдено шлях найбільш ефективного реформування IT-освіти в Україні.

  До розробки концепції реформи IT-освіти може долучитись кожен. Надсилайте свої пропозиції та ідеї через відкритий опитувальник https://forms.gle/6j7GWGTp7ziFyYfz7 або на адресу it_osvita@thedigital.gov.ua. Ваші відповіді сприятимуть розробці дорожньої карти реформи.