• In English
 • Мінцифри спільно з КНУ впровадить діджитал-курси для студентів та планує ряд проектів з цифровізації освіти
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 29 липня 2020 року о 13:19

  29 липня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

  Партнерство передбачає:

  - створення курсу для студентів про діджитал маркетинг на платформі Дія.Цифрова освіта, що буде доступним з нового навчального року;

  - співпраця в напрямку вдосконалення цифрової грамотності викладачів;

  - проекти з розвитку підприємництва для студентів у рамках проекту Дія.Бізнес

  - нові проекти в сфері цифровізації освіти.

  Т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет наголосив, що цифровізація — це розширення можливостей. «Це додаток до основного компоненту освіти. Можливість здобувати розширене коло знань не тільки традиційно, за партою, але й користуватися розгалуженою мережею інформаційних ресурсів. Міністерство освіти та науки повністю підтримує процеси цифровізації освіти і буде надійним партнером», — заявив Сергій Шкарлет.

  Під час церемонії підписання меморандуму заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що курс із діджитал маркетингу стане першим прикладом спільної роботи у продовження цього меморандуму. «Ми запропонуємо студентам освітній проект, про який вони завжди мріяли. Безкоштовно й у сучасному форматі освітнього серіалу, що буде розташований на платформі osvita.diia.gov.ua», — заявила Валерія Іонан.

  Ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський підкреслив, що університет активно включився у реалізацію державних програм, які пов’язані з цифровізацією. «Незважаючи на складний час, ми не збавляли темпи роботи. Вже презентували «Університет у смартфоні». І зараз готуємо реалізацію нових проектів», — заявив Леонід Губерський.


  Трансляція церемонії підписання - на YouTube-сторінці Кабміну https://youtu.be/Ed_IE6WR4nA