• In English
 • Мінцифри, МОН та програма EU4DigitalUА відновлюють проект із модернізації вмісту шкільної інформатики

  До повномасштабної війни, 21 січня 2022 року, було анонсовано проект «Інформатика NewG», який наразі відновлюється після тимчасового зупинення.

  Одне з ключових завдань в межах реформи IT-освіти, яка відбувається навіть під час війни, — це оновити шкільний курс з інформатики. Проект передбачає створення та пілотування нових освітніх ресурсів для навчання предмету «Інформатика» для всіх класів. Після апробації та вдосконалення нові освітні ресурси буде розміщено у вільному доступі на сайті Всеукраїнської школи онлайн для всіх закладів загальної середньої освіти.

  Наразі відбувається добір вчителів інформатики та закладів освіти, які пілотуватимуть новий вміст та ресурси у 2022–2023 навчальному році.

  Пілотування відбуватиметься у 50 закладах загальної середньої освіти з 1 вересня 2022 року.

  Запрошуємо вчителів інформатики заповнити форму заявки для участі в проекті https://forms.gle/oPSvZFTLo6kkHiw57

  Заявки приймаються до кінця дня 29 травня 2022 року.

  Детальнішу інформацію про проект буде розміщено на сайтах Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства освіти і науки України та ІМЗО МОН України.

  Проект «Інформатика NewG» ініційовано Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством освіти і науки України за підтримки програми EU4DigitalUА (FIIAPP).

  Нагадаємо, 10 лютого 2022 року Міністерство цифрової трансформації України, Міністерство освіти і науки України та програма EU4DigitalUА презентували проект оновлення змісту, освітніх ресурсів і підходів до навчання інформатики в школах.