• In English
 • Мінцифри: Міжнародні партнери допоможуть відновити інтернет в Україні
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 06 квітня 2022 року о 11:59

  Зв’язок під час війни став нагальною потребою. Водночас залишити нас без нього — одна з головних цілей ворога.

  Зараз мережі українських операторів зв’язку значно пошкоджені внаслідок бойових дій. Вони потребують відновлення. Оператори, як і решта бізнесу, незважаючи на великі збитки, продовжують надавати послуги. Так вони підтримують Україну та українців. І ми розуміємо, наскільки необхідна підтримка їм.

  Цього місяця в Україні стартує проект «Keep Ukraine Connected» — «Тримайте Україну на зв'язку» від Global NOG Alliance за участі та підтримки Мінцифри, галузевих об’єднань Асоціації правовласників та постачальників контенту, Інтернет асоціації України та компанії DEPS.

  Його головна мета — допомогти операторам у закупівлі необхідного обладнання для відновлення зв’язку в Україні. Це повністю волонтерська ініціатива добровольців, які докладають усіх зусиль, щоб зберегти доступ українців до важливої інформації.

  У березні Національною комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку України, була зібрана інформація про перші потреби операторів із найбільш постраждалих регіонів.

  Зараз до Global NOG Alliance надходить багато обладнання — допомога операторам зв'язку України. Його розподіл проводитиметься на базі амбасадора проекту в Україні, компанії DEPS, лідера українського ринку дистрибуції телекомунікаційного обладнання. Обладнання почне прибувати на територію України вже в другій декаді квітня.

  Довідково про проект «KЕЕР UKRAINE CONNECTED»

  Платформа створена для того, щоб європейські колеги могли збирати те, що потрібно інтернет-провайдерам в Україні для підтримки роботи інтернету в країні. Проект є сполучною ланкою між технологічною спільнотою, виробниками, усіма, хто хоче приєднатися, та Україною.

  Мета робочої групи платформи «Тримайте Україну на зв'язку» — не лише бути посередником, а й активно допомагати українському народу залишатися на зв'язку.

  https://nogalliance.org/our-task-forces/keep-ukraine-connected/.