• In English
 • Мінцифри: Дія.Бізнес отримав премію European Enterprise Promotion Awards
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 30 листопада 2022 року о 07:22

  Україна вперше здобула перемогу в міжнародному конкурсі European Enterprise Promotion Awards 2022 (ЕЕРА). Проект Мінцифри відзначили в категорії «Підтримка інтернаціоналізації бізнесу».

  «Уряд разом з партнерами впроваджує багато масштабних програм і надає гранти для підприємців по всій Україні, щоб ніхто не залишився осторонь. Проект Дія.Бізнес дуже інклюзивний, а люди, які з нами працюють, справжні візіонери. Ми вдячні нашим закордонним та внутрішнім партнерам за їхню невпинну підтримку, яка так важлива для нас у цей складний час. Нагорода EPPA багато значить для нас, адже проект Дія.Бізнес має високу мету — полегшувати життя підприємців та підтримувати їх за будь-яких обставин», — зазначила заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

  Нагорода ЕЕРА щорічно присуджується організаціям і проектам, які популяризують підприємництво і малий бізнес на національному, регіональному та місцевому рівнях. Цьогоріч серед претендентів на нагороду було близько 200 проектів з 26 країн, які змагалися за перемогу у шести категоріях.

  У жовтні відбувся другий етап конкурсу ЕЕРА, де європейське журі обрало шорт-лист найкращих проектів. До трійки фіналістів у номінації «Підтримка інтернаціоналізації бізнесу» ввійшли проекти з України, Швеції та Естонії.

  Нагадаємо, Дія.Бізнес — національний проект з розвитку підприємництва та експорту, створений Міністерством цифрової трансформації України та реалізовується державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту».