• In English
 • Мінцифри цифровізує бібліотеки: 150 комп'ютерів почали передавати Запорізькій області
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 28 вересня 2021 року о 18:45

  28 вересня 2021 року Міністерство цифрової трансформації України разом із партнерами почали передання 150 одиниць комп’ютерної техніки сільським бібліотекам Запорізької області в межах проекту Дія.Цифрова освіта.

  Це частина масштабної ініціативи з передачі 5000 комп’ютерів бібліотекам на всій території країни. Наразі 12 областей України вже отримали понад 3000 комп’ютерів.

  На реалізацію проекту не витрачені кошти державного бюджету. Партнерами є Офіс Президента України, Асоціація розвитку туризму, Українська бібліотечна асоціація.

  Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан: «Кожного місяця ми скорочуємо цифровий розрив у регіонах. Наша масштабна ініціатива охоплює все нові області України, в яких бібліотеки отримують комп’ютерну техніку та перетворюються на сучасні хаби цифрової освіти».

  Нагадаємо, в Україні є понад 15 000 публічних бібліотек, більшість з яких — це сільські бібліотеки та бібліотеки ОТГ. Лише близько 30% з них мають комп'ютери та під’єднані до мережі Інтернет.

  Детальніше на сайті Мінцифри.