• In English
 • Мінагрополітики: Швейцарія підтримає відновлення українського органічного виробництва

  Мінагрополітики та Держпродспоживслужба спільно з фахівцями швейцарсько-української програми QFTP напрацювали план з відновлення та розвитку органічного та молочного секторів, які суттєво постраждали через війну. Сьогодні напрацьований план було представлено в Мінагрополітики.

  «Ми погодили основні напрямки спільної діяльності, глобальні цілі задля відновлення й підтримки органічного й молочного сектору. Наразі галузь показує негативну динаміку через війну, на її відновлення знадобиться не менше двох років. Проекти підтримки органічного та молочного виробництва потребують ресурсів та часу», - зазначив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький.

  Серед пунктів плану вдосконалення нормативно-правової бази України та приведення її у відповідність до законодавства ЄС – збільшення торговельних можливостей органічної продукції на внутрішньому та зовнішньому ринках, а також – реалізація контролю якості продукції.

  Наступним кроком українсько-швейцарської співпраці стане підписання Меморандуму. Програма підтримки органічного та молочного сектору розрахована на чотири роки.

  Довідково

  QFTP (Quality FOOD Trade Program) – швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України».

  Програма здійснюється за підтримки Швейцарської Конфедерації через Державний Секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO).