• In English
 • Миколаївські аудитори за 11 місяців забезпечили відшкодування втрат державних ресурсів на суму 50,8 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 05 грудня 2019 року о 10:04

  За січень-листопад 2019 року фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області провели 40 ревізій та 10 державних фінансових аудитів.

  Проведеними ревізіями виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 73,2 млн грн. Забезпечено відшкодування втрат на суму 50,8 млн грн.

  Під час державних фінансових аудитів встановлено неефективних управлінських дій чи рішень та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод, непродуктивних витрат на суму понад 363 млн грн. Отримано додатковий економічний ефект від прийнятих об’єктами контролю рекомендацій аудиторів на суму майже 16 млн грн.

  За бюджетні правопорушення застосовано 22 санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій з бюджетними коштами.

  За результатами розгляду матеріалів контрольних заходів розпочато сім досудових розслідувань, долучено до кримінальних проваджень шість матеріалів та повідомлено про підозру чотирьом особам. Притягнуто до адміністративної відповідальності 50 посадових осіб об’єктів контролю.