• In English
 • Миколаївські аудитори з початку року виявили фінансових порушень на загальну суму 67,5 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 11 липня 2018 року о 09:55

  За 6 місяців 2018 року фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області провели 24 заходи державного фінансового контролю. Ревізії проведено на 19 підприємствах, організаціях та установах, з них на 16 виявлено фінансові порушення на загальну суму 67,5 млн грн. Забезпечено відшкодування втрат на суму майже 48 млн гривень.

  Також завершено 5 державних фінансових аудити, установлено неефективних управлінських дій чи рішень та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод, непродуктивних витрат на суму понад  298 млн гривень.

  На підставі матеріалів контрольних заходів правоохоронними органами розпочато 53 кримінальних провадження та 11 матеріалів долучено до кримінальних проваджень. За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 16 посадових осіб.

  У І півріччі поточного року фахівці забезпечили додаткове надходження до бюджетів та відшкодування втрачених бюджетних коштів на суму 37,8 млн гривень, що майже ушестеро разів перевищує витрати на утримання Управління.