• In English
  • Микола Сольський зустрівся із заступником Міністра сільського господарства, лісництва та рибальства Японії Арата Такебе

    У ході робочого візиту української делегації на Конференцію міністрів сільського господарства G7 відбулася зустріч Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Сольського із заступником Міністра сільського господарства, лісництва та рибальства Японії Арата Такебе.

    Пан Арата Такебе підкреслив, що Японія підтримує Україну, надаючи гуманітарну та фінансову допомогу, приймаючи українських евакуйованих, і робитиме це й надалі. Крім того, він зазначив, що Уряд Японії ухвалив важливі рішення щодо впровадження санкцій проти росії.

    Микола Сольський подякував своєму колезі за підтримку. Він акцентував на тому, що українські фермери сьогодні вкладають надзусилля, щоб продовжити працювати на своїй землі та підтримати сільське господарство України й зробити внесок у продовольчу безпеку світу, і вони потребують підтримки міжнародної спільноти у питанні експорту с/г продукції.

    Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський та заступник Міністра сільського господарства, лісництва та рибальства Японії Арата Такебе домовилися посилювати зусилля наших держав у рамках діяльності Великої сімки для гарантування продовольчої безпеки України й світу в умовах збройного вторгнення росії на територію України.