• In English
 • Михайло Федоров: 6500 грн можуть отримати українці в межах єПідтримки уже відсьогодні
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 08 березня 2022 року о 10:27

  6500 грн можуть отримати українці в межах єПідтримки уже відсьогодні. Саме в тих областях, де ведуться найактивніші бойові дії. Виплату можна витратити на будь-що. Обмеження на певний вид бізнесу з програми зняли, - повідомив Віце-прем'єр-міністр - Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

  Хто може отримати допомогу? Наймані працівники, за яких сплачується ЄСВ та ФОП усіх груп. Виплата спрямована, щоб підтримати населення у тих областях, де ведуться найактивніші бойові дії. Також це підтримає ФОПів, які не можуть забезпечувати себе через початок війни.

  Як отримати 6500 грн:

  1. Авторизуйтеся у Дії та оберіть послугу єПідтримка

  2. Оберіть картку єПідтримка. Якщо у вас її ще немає. Тут ви можете дізнатися, як її оформити: https://e-aid.diia.gov.ua/#card

  3. Натисніть «Отримати допомогу»

  4. Очікуйте зарахування коштів протягом доби.

  У програмі беруть участь усі банки, які підключені до єПідтримки: Monobank, Альфа-банк, ПриватБанк, А-Банк, Ощадбанк, Укргазбанк, Raiffeisen BANK, Восток банк, IdeaBank, izibank, ПУМБ.

  Області, де наразі працюватиме послуга:

  Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Донецька, Луганська, Житомирська, Одеська, Волинська, Київська та м. Київ.

  Нагадаємо, ви можете подати заявку, навіть якщо вже отримали допомогу за вакцинацію.