• In English
 • Ми використаємо усі методи, аби питання вирішилося мирно, – Арсен Аваков про захоплення заручників у Луцьку
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 21 липня 2020 року о 17:46

  Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков наголосив, що правоохоронні органи на місці роблять усе необхідне для мирного вирішення ситуації щодо захоплення заручників у Луцьку. Про це глава МВС заявив сьогодні, 21 липня, на брифінгу неподалік від місця події.

  За його словами, для цього створена і працює спеціальна група. Крім того, правоохоронці вже спілкувалися з рідними і друзями чоловіка, який захопив заручників у рейсовому автобусі. Зараз встановлено контакт з особою, яка захопила заручників. Тривають перемовини, із заручниками все гаразд.

  "Ми спілкувалися з родичами, дружиною, друзями. Ми використаємо усі методи, аби питання мирно вирішилося. У нас працює спеціальна група, ми тут для того, щоб приймати правильні рішення. Ми сподіваємося, що в найближчий час вирішимо цю ситуацію", - підкреслив Арсен Аваков.

  Водночас він закликав представників засобів масової інформації бути обережними у поданні інформації щодо цієї події, оскільки це не допомагає ситуації, а лише створює додаткову напругу.

  Нагадаємо, раніше за фактом захоплення заручників у Луцьку поліція відкрила кримінальне провадження.